BLOG

Chcete pracovat v H1.cz? Pořiďte si blog

Chcete pracovat v H1.cz? Pořiďte si blog

Dnes (16. 12. 2008) jsem navštívil školení linkbuildingu a budování zpětných odkazů od H1.cz. Mluvilo se jak o základních pojmech, tak i o metodách, jak tvořit odkazy a zaznělo mnoho praktických rad, jak na to. Přináším krátkou zprávu o tom, jak se mi školení líbilo.

Nebudu tady popisovat podrobný průběh školení, bylo by to na dlouho a rozhodně by to nevyznělo, jako od Marka Prokopa. Podle Markovo slov je hlavním účelem školení dát účastníkům inspiraci a podněty k zamyšlení, zda odkazy pro svoje projekty získávají tím vhodným způsobem.

Krom mnoha zajímavých informací panovala na školení velmi uvolněná atmosféra, Marek hýřil vtipem, jelikož výroky typu "Dámy obvykle potřebují změnit tapetu plochy 2x do týdne", "On o vás rád napíše, prohlásí vás za úplného debila, ale odkáže na vás..." nebo "Google seřval Twitter jak malého kluka" se jen tak od profíka v oboru neslyší ;-)

Když bych to měl nějak shrnout, diskutovalo se o mnoha a mnoha (celkem osmdesáti) metodách, jak odkazy efektivně získávat, co by měly kvalitní odkazy přinášet, pro který druh projektu je daná metoda vhodná a proč, a tak dále... Je až neskutečné, kolik informací máte možnost za relativně krátkou dobu vstřebat :-)

Závěrem snad už jen vysvětlení nadpisu článku - jde o reakci na fakt, že snad všichni zaměstnanci H1.cz mají vlastní blog.

Marku, díky za skvělé školení, všem zájemcům mohu vřele doporučit!

Čtěte také

Zatím žádné komentáře

Také občas tweetuji,
co mne kde zaujalo.

Podívejte se.