Holky

Na všechno sám nestačím. A abych se soustředil na to, co mi jde skutečně nejlépe (tedy SEO), mám k sobě mé skvělé kolegyně, se kterými na některých projektech velmi úzce spolupracuji. Jsou pro mě velmi důležité, hodně mi pomáhají a mají moji naprostou důvěru ve všem, co dělají. A tyhle "moje holky" bych vám tady rád představil, protože pokud budeme spolupracovat dlouhodobě, zcela jistě se s nimi dřív nebo později setkáte.
Lenka Černá

Lenka Černá

Lenka je marketingová konzultantka s bohatými zkušenostmi z rozmanitých projektů. Dlouhá léta řídila marketing v areálu Golf Hostivař a byla u toho, když se z něj stal největší golfový klub v České republice. A i poté, co odešla na volnou nohu, jim pomáhá v hlavní komunikační strategii. Také vymýšlela a realizovala marketingové strategie pro RODOP a několik dalších projektů, které pod tuto developerskou a investiční společnost spadají. Skvěle se ale orientuje v jakémkoliv odvětví – od stavebního přes volnočasové až po filmové, blízkou spolupráci navázala i s vlastníky licence Pata a Mata nebo Boba a Bobka.

Seznámili jsme se v rámci jednoho z jejích projektů, a protože nám spolupráce šla skvěle od ruky, časem z toho vzešlo, že pracujeme na více a více projektech. Propojení zásad SEO a klasického marketingu se ukazuje jako skvělá cesta, díky které vám položíme pevné marketingové základy, na kterých budeme postupně stavět další patra. Díky Lence umíme klientům nabídnout zase o něco lepší a detailnější službu a klienti jsou z toho nadšení :-) Lenky černý humor je nakažlivý, spolupráce s ní není nuda. Je energická, nikdy jí nedojde dech ani nápady a vždycky je pro ní na prvním místě klient, kolikrát i o půlnoci.

Pokud budeme spolupracovat dlouhodobě, s Lenkou se určitě dříve nebo později potkáte, protože bez dobře nastartovaného marketingu to prostě nejde. Víc informací se můžete případně dozvědět u ní na webu.

 

Ivča Kyllerová

Ivča píše. A je v tom naprosto skvělá. Za dlouhé roky, co se pohybuju v oboru, jsem měl možnost spolupracovat s desítkami pisálků, kopíků, a psavců všeho druhu. Ale Ivča je první z těch všech, na které je fakt 100% spoleh, co se kvality i termínů týče.

Klienti na její texty pějí chválu, jen velmi výjimečně něco upravujeme, a chtějí spolupracovat dál a dál, a to jsou důvody, proč vlastně spolupracujeme už řadu let, tuším od roku 2018.

Ivča se také průběžně vzdělává v oboru a má za sebou řadu (nejen)copy, ale i SEO školení, navíc po těch letech naší intenzivní spolupráce už samozřejmě zná požadavky na texty, když se píše s ohledem na SEO.

Je naprosto k nezaplacení spolupracovat s profesionály, na které je spoleh v jakékoli rovině. A já mám obrovské štěstí, že jsme se s Ivčou poznali a že už takhle dlouho spolupracujeme :-) díky!