Vlastní projekty

Nejsem teoretik, jak se mnohým konzultantům vyčítá. Od roku 2011 provozuju vlastní e-shop, který jsme budovali od nuly. Nyní naše obchody utrží přes 2,5 milionu měsíčně.

Internetové obchody provozuju s mými kolegy dva. Starší SmallCars od roku 2011, který je aktuálně jedničkou na trhu se sběratelskými modely aut, a pak novější Andělské Zvonky.cz, který jsme k tomu přidali v roce 2017. Můj kolega rozjel obchod s rybářskými potřebami, ke kterému jsme udělali e-shop NaRybolov.cz. Od roku 2017 máme i kamenný obchod a od roku 2022 jsme ve vlastní 300m čterečních velké prodejně. Dalo by se říct, že jsem takový sběratel zajímavých počinů. Pokud máte vlastní projekt, kterého se chcete třeba zbavit, mrkněte sem :-)

 

První eshop byl vlastně takový pokus. Chtěl jsem na něčem testovat SEO praktiky a postupy. Ale snažili jsme se s kolegy asi tak dobře, že se to docela rozjelo a v současné době generujeme obrat okolo 1 milionu měsíčně a fungujeme ve třech státech. 

Nechci být jen teoretik. U vlastních projektů zkouším a učím se sám na sobě. Snažím se vidět business svých klientů jejich očima. Mám za to, že jenom tak je dokážu správně pochopit a následně jim pak pomoci.