BLOG

Zajímavosti ze SmallCars

Zajímavosti ze SmallCars

Zajímavosti a čísla, týkající se trhu s modely aut, které jsme vytahali z databáze našeho eshopu. Data jsou za posledních několik měsíců, přičemž návštěvnost webu se pohybuje v řádech desítek tisíc návštěvníků měsíčně. 

Internetový obchod s modely aut SmallCars provozujeme už čtyři roky. Přišlo mi, že už máme nashromážděných docela dost dat o trhu s modely aut v ČR, a tak vám přináším výběr těch nejzajímavějších informací. V infografice jsou zobrazena data za několik posledních měsíců. Za zpracování moc děkuju Jirkovi Rosteckému a jeho kolegům z iParťáka.

Co na to říkáte? Napište mi do komentářů :-)

 

Další čtení

4 komentáře
[1] Martin
18.10.2014, 18:47
Jakožto člověk z oboru - dlouhodobý výhradní dovozce Maista musím konstatovat, že uvádíte bludy a matete lidi kolem. Když u všeho odeberete nulu, tak to možná bude pravda.
22.10.2014, 15:42
Martine, pokud máte zájem, rád se s Vámi podělím o podrobnější statistiky, ze kterých je infografika vyrobená. To, že toho prodáte méně ještě neznamená, že to tak mají všichni :) pokud máte zájem o podrobnější čísla, dejte vědět :)
29.10.2014, 19:13
Infografika je opravdu nádherná. Zobrazuje se Vám to tak divně taky nebo jenom mně? Buď je to u levé strany a zabírá to 30% monitoru nebo je to tak velké, že je to totálně nepřehledné... zlatá střední cesta není...ten nápad s těma garážema je bombovej. Chlapi se prostě rádi pochlubí s autama
:)
23.3.2016, 08:56
Alexi, neozbrazuje se to tak blbě jenom tobě, ta infografika je udělaná podle mě ve špatné velikosti :-) I když není špatná, co se týče přehlednosti, tak tohle je trošku fail :-)

Také občas tweetuji,
co mne kde zaujalo.

Podívejte se.