BLOG

Volkswagen na Auto Moto Show

Volkswagen na Auto Moto Show

Navštívil jsem s kamarádem výstavu na pražském výstavišti (2 dny před ničivým požárem) Auto Moto Show Praha 2008. Jako milovníka značky VW jsem strávil nejvíce času právě u nich, přináším pár slov a k tomu pár fotek

Prostřední křídlo paláce Veletržního Paláce na Pražském výstavišti bylo celé pronajato mladoboleslavskou Škodovkou :-). Byla k vidění nová Octavia, Fabia, samozřejmě Roomster, a také nový "velký a krásný" Suberb. Jako specialitka byla k dispozici i speciální Fabia, zevnitř vyztužená a upravená jako klasické závodní WRC.

Levé křídlo bylo vyplněno převážně vozy Volkswagen, španělským Seatem, a pár supersportů typu Lamborgini :-) Jelikož jsem velkým fandou VW, strávil jsem u tohoto stánku nejvíce času :-). Návštěvníci měli možnost okukovat nového Passata CC (novinku od VW), super rychlého Passata R36 - tenhle na první pohled nemotorný kombík to zvládne z nuly na stovku za 5 a půl vteřiny (!), dále pak nový fešák Golf 6 a konečně pár Multivanů a Caravel. Největším lákadlem (alespoň pro mne) bylo však nové Scirocco. Malé sportovní kupé s motorem 1.4 TSi o výkonu 160 koní, to musí být svezení :-)

Ve druhém křídle Veletržního paláce byly převážně vozy Nissan a několik dalších značek. Na toto křídlo mi bohužel nezbylo mnoho času a tak o něm nemohu napsat nic bližšího :) Zkuste to tady.

Každopádně vystavované kusy byly skutečně překrásné. A to nemluvím jen o autech, ale i o jeho dvounohých doplňcích ;) mrkněte na fotky.

PS: na Youtube.com jsem objevil super reklamu na VW Golf GTI :-)

dsc00088_400
dsc00089_400
dsc00096_400
dsc00100_400
dsc00101_400
dsc00105_400

Zatím žádné komentáře

Také občas tweetuji,
co mne kde zaujalo.

Podívejte se.