Osobní SEO konzultace

Pokud již optimalizaci pro vyhledávače, tedy SEO (nebo obecně online marketing) řešíte, nabídnu Vám nezávislé konzultace v oboru. Poradím Vám, na co si dávat pozor, kde by bylo vhodné přidat, zda mají Vaše aktivity dlouhodobě smysl, nebo můžu převít komunikaci a starost s Vaším dodavatelem technického řešení webu.

Jsem schopen pomoci v mnoha oblastech online marketingu, a ačkoli se nejvíce specializuji na SEO konzultace, pomohu Vám například s následujícími problémy.

  • Příprava projektu / poradenství - pracoval jsem na celé řadě projektů a většina z nich měla stejný problém - podcenili vstupní přípravy. Napravování těchto chyb za běhu bylo buď nemožné, nebo velmi drahé. Neopakujte stejné chyby a nechte si s přípravou projektu poradit ještě předtím, než napíšete první písmenko zdrojového kódu. Od toho ty konzultace přeci jsou :-)
  • Stavební dozor - pokud je už Váš projekt v přípravě, mohu pomoci s odborným dohledem nad jeho výrobou. Byl jsem u tvorby desítek, možná stovek webů, a vím, na co si dávat pozor, kde se obvykle dějí chyby, kdo je často dělá a tak dále. V rámci konzultací "stavební dozor" Vám na výrobu projektu dohlédnu - výsledek bude odpovídat zadání (což skutečně nebývá úplně běžné...), Váš projekt bude splňovat požadavky na úspěšný web.
  • Zvyšování návštěvnosti / zvyšování obratu - absolvovali jsme spolu první dvě fáze projektu? Můžeme se pustit do té další - a to je vytěžit z projektu maximum. V rámci pravidelných (několika) hodinových konzultací Vám budu pomáhat zvyšovat návštěvnost, potažmo obrat Vašeho eshopu, respektive dosahovat cílů webu, pokud nejde o eshop. Tyto konzultace probíhají zpravidla dlouhodobě a opakovaně.
  • Následné konzultace, vyhodnocování - analytika, statistika, čísla, grafy... koho by to bavilo. Upřímně, někdy to nebaví ani mě, procházet dlouhé tabulky, grafy a čísla. Nicméně je to nedílná součást online marketingu, takže ta čísla, grafy a tabulky jsou i mým denním chlebem. V rámci několika konzultací se s Vámi podělím o své zkušenosti a pomůžu Vám ta záhadná čísla rozluštit a správně si je vyložit. Přeci jen do nich koukám často
  • Potřebujete prostě jen poradit - zasekli jste se na mrtvém bodě a potřebujete jen trošku postrčit? Někdy skutečně stačí málo - poradit se s někým, kdo uvidí Váš projekt z ptačí perspektivy, někdo z venku, někdo, kdo není v té běžné denní rutině. V rámci této konzultace si sedneme nad Vaším projektem a zcela jistě Vám pomůžu nastartovat další kroky a jeho směřování.

Veškeré konzultace je možné provést u Vás v kanceláři, ale určitě dám přednost neformálnímu posezení u oběda, večeře nebo jen tak nad skleničkou.

Cena: 2200 Kč za konzultační hodinu + DPH 

(napište mi, cenu upřesním podle náročnosti a délky konzultace)