Mentoring či sestavení a vedení SEO týmu

Vhodné pro větší firmy, kde již funguje stabilní marketingový tým, ale nemáte v partě SEO člověka. A nebo máte, ale je to juniorní člověk, který potřebuje “dorůst”.

Toto je velmi častý model spolupráce. Interní marketingový tým klienta nemá vlastního SEO člověka, nebo má, ale jde o juniora, který potřebuje odborný dohled a vedení, a vy nemáte, kdo by mu jej ve firmě poskytnul. 

Umím toto zastřešit, zapojím se do vašeho týmu a spolu s dalšími kolegy budu váš web posouvat dál. Je to spolupráce poměrně intenzivní, ale relativně krátkodobá. Snažím se ji koncipovat tak, aby maximální know how zůstalo u vás ve firmě, a postupně kolegy zaškoluji a zavádíme SEO procesy tak, aby za několik měsíců nebylo mé přítomnosti potřeba. A nebo třeba jen už občasně dohlížet či konzultovat složitější problémy.

Vhodné je to také pro firmy, kde se chystáte budovat vlastní SEO tým. Umím pomoci se sháněním lidí, v komunitě se vyznám, a vím, kdo je šikovný a stojí za pozornost. Mám také dostatek zkušeností, abych neznáme talenty na pohovorech objevil a doporučil je zkusit. Následně umím tým zaškolit a rozběhnout.

Ceny se nedají přesně určit, ale ozvěte se, poradíme se, co a jak, a uvidíme :-)