SEO konzultace úplně zadarmo

Chcete konzultaci v oblasti SEO, a to úplně zadamo? A nemyslím hodinu, ale třeba 70 hodin. Rád vám věnuji svůj čas, když vy mě věnujete ten svůj.

Jsem milovník hor. Miluju všechny, od Krkonoš, po Himálaj. V zimě, v létě, je mi to vlastně úplně jedno. Nabízím svůj čas, zkušenosti a praxi lidem, kteří to mají podobně. Pokud máte rádi hory, ledovcové letní tůry, skialplové zimní tůry, nebo prostě jen chození po horách, dejte vědět, domluvíme se, a někam vyjedeme. A během celého výletu se mě můžete vyptávat na co chcete, já vám budu odpovídat. Pokud to povaha výletu dovolí, vezmu s sebou počítač, a večer v chatě můžeme mrknout na co bude třeba. 

Vhodné jsou třeba (převážně) letní výstupy v Alpách na 3000+ a 4000+ kopce, v zimě skialpy (klidně asi zatím po ČR, nejsem zatím extra zkušený freerider :D), nebo třeba víkendová sjezdová lyžovačka někde poblíž.

Takže pokud jste stejná krevní skupina, a taky se vám lépe dýchá od dvou tisíc metrů výš, napište mi, a určitě něco vymyslíme :-)... a uznejte, že takovou fotku z konzultace jen tak někdo nemá, což?

Mimochodem, tohle je z výstupu s Adamem a Vaškem na Grossevenediger