BLOG

Deset hodin terapie

Deset hodin terapie
Dneska trošku z jiného soudku, než je online marketing nebo SEO.

Peníze nejsou všechno. Nevyřeší všechny problémy světa. Dost možná za mnohé naopak můžou. Na druhou stranu, když se vynakládají rozumně, dokážou i pomoct. A o tom je dnešní povídání.

S Petrou Wünschovou jsem se poprvé potkal letos v květnu na doporučení od kamarádky Veroniky. Petra a její tým vedou a provozují terapeutické Centrum LOCIKA, které se zaměřuje na pomoc dětem (a vlastně celým rodinám), ohrožených domácím násilím.

Co dělají a jak to funguje možná hezky ukáže krátké video:

Asi protože sám mám dvě děti, a chci jim dát klidný a bezpečný domov – tedy takový, jaký klienti Lociky nemají, rozhodli jsme se jim pomoct.

Zkouška "nanečisto"

Pilotní akce proběhla na den dětí 1. června 2016. V ten den jsme vyhlásili, že 15% z tržby půjde na podporu tohoto zařízení. A naši skvělí zákazníci ze SmallCars svými objednávkami přispěli částkou okolo 10 tisíc korun.

Tímhle příspěvkem jsme nějakému dítěti nebo rodině zaplatili 10 hodin práce odborného terapeuta. Za těch 10 hodin se dá už snad pomoct.

Tím to ale nekončí

Rád bych nezůstal jen u téhle jednorázové pomoci. Rád bych do toho zapojil víc lidí, víc firem, víc eshopů. A tak jsme se rozhodli akci zopakovat na podzim, k příležitosti dne bez domácího násilí. Ale chce to víc partnerů.

Zatím mi potvrdili účast přátelé z knihkupectví Dobré Knihy.cz, dále online tiskárna Reptisk.cz, a pak moje dva shopy TimeUp a SmallCars. Nějakou formu pomoci přislíbili i pánové ze Smarty.cz. Tak se k nám přidejte.

Chtěl bych tedy apelovat na e-shopy, e-shopaře, marketingové manažery a další zodpovědné osoby – pokud se chcete přidat a přispět na dobrou věc, napište mi, prosím, email, sdělím veškeré podrobnosti.

Takže pokud vás to zaujalo...

Tady je víc informací, které by vás mohly zajímat. Co všechno za toto sponzorství získáte, vám napíšu mailem. Málo toho není :-)

 

Budu moc rád, když tenhle článek nasdílíte dál, ať se o možnosti pomoct dozví co nejvíc lidí.  

Díky za každý retweet i share.

Zatím žádné komentáře

Také občas tweetuji,
co mne kde zaujalo.

Podívejte se.