Školení: SEO pro eshopy

Školení: SEO pro eshopy

Provozujete internetový obchod? Vydělává Vám peníze? Máte a pečujete o stálé zákazníky? Vracejí se k Vám Vaši zákazníci? Pracujete se všemi daty, která Váš eshop generuje? To jsou typické otázky za mých školeních. Na všechny Vám během školení dám odpověď.


Pozvánka na školení v rámci projektu MujPrvníEshop

Během školení SEO pro internetové obchody Vás naučím, jak během relativně krátké doby zajistit, aby Vám eshop začal vydělávat a aby se zisky dlouhodobě zvyšovaly.

Školení se zaměřuje zejména na zjišťování

  • jakou návštěvnost Váš obchod aktuálně získává
  • zda přivádíte návštěvníky na vhodné cílové stránky
  • přes jaká klíčová slova a dotazy k Vám lidé chodí a jak se pak chovají
  • jaká data o návštěvnosti sledujete a jak s nimi pracujete
  • nastavení obsahové strategie pro Váš eshop a jeho dlouhodobý rozvoj
  • jaký má Váš obchod odkazový profil, a jak jej vhodně rozšiřovat
  • jak pracovat se stávajícími návštěvníky / zákazníky a zvyšovat zisk eshopu

Jak jistě víte, provoz internetového obchodu není jen o SEO a o vyhledávačích. Je potřeba řešit mnoho dalších věcí. Logistiku, expedici, skladové zásoby, napojení na účetnictví, komunikaci se zákazníky, další aktivní marketing jako například emailing, PPC kampaně, sociální sítě a mnohé další aktivity. Proto říkám - školení SEO pro eshopy není jen o SEO, ale často se dotýká i dalších oblasí. Jednoduše proto, že SEO (i další online marketingové aktivity) spolu velmi úzce souvisí.

Mé zkušenosti s eshopy

Mám zkušenosti s eshopy z obou stran barikády. Řadu let se aktivně věnujipodpoře podnikání pro své klienty. Má přidaná hodnota oproti mnohým dalším školitelům je několikaletá praxe v provozování internetového obchodu s modely aut SmallCars.cz. Funguje ve třech evropských zemích a návštěvností, obratem i značkou se řadí na špičku v oboru. I proto si myslím, že školení SEO pro eshopy je přínosné a pomáhá manažerům eshopů těžit z internetu více, než byli zvyklí. 

Podívejte se na ohlasy z mých školení.

Kolik to stojí a co získáte

Školení SEO pro eshopy Vám dá komplexní přehled o tom, jak efektivně řešit internetové obchodování. Poradím Vám, jak správně přivádět návštěvnost přes vyhledávače i přes další zdroje, podíváme se na to, jak s návštěvníky pracovat a dělat z nich zákazníky (zvyšování konverze eshopu) a pomohu Vám nastavit obsahovou a linkbuildingovou strategii.

  • Cena za školení SEO pro eshopy je 5900,- Kč, ideální doba školení je od 10 do 17 hodin. Zpravidla se však rozproudí diskuze, takže konec bývá ve večerních hodinách, vše je o domluvě.
  • Termíny školení vypisuji vždy podle zájemců, zpravidla jde o školení na objednávku